Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Motiv från Torekow, signerad Olof Krumlinde, olja på duk på pannå, 15x22,5 cm

203656

2013-09-16