Ernst Billgren mosaik

Ernst Billgren mosaik
Ernst Billgren mosaik
Ernst Billgren mosaik
Ernst Billgren mosaik

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): Liten finsk sjö, signerad på baksidan Ernst Billgren, mosaik och olja, diameter 45 cm,
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö 1990

203707

2013-09-18