Sidenbroderi 1700-tal

Sidenbroderi 1700-tal
Sidenbroderi 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENBRODERI, 1700-talets slut, "Dedié à Madame HELENNE C. CHENON. Par Sa très obéiSsante fille. SoPHie G. BRAtt. 1783, insjömotiv med fiskebåtar

Fläckar

203709

2013-09-16