Herde med vadande kor oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Herde med vadande kor, etikett a tergo "Inköpt London 1934", olja på pannå, 14x19,5 cm

Smärre ytmärken

203714

2013-09-16