Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Herde med vadande kor, etikett a tergo "Inköpt London 1934", olja på pannå, 14x19,5 cm
Smärre ytmärken
203714
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här