Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): "Träd mot ljus", signerad Inge Schiöler, färglitografi, 25/200, färglitografi, 29x27 cm
Saknar glas
203720
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här