Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAGERLIN, Ferdinand (1825-1907): Flodlandskap med figurer, skrapsignerad Fn olja på pannå, 15x18 cm
203725
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här