Ferdinand Fagerlin oljemålning
2013-09-16
203725
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAGERLIN, Ferdinand (1825-1907): Flodlandskap med figurer, skrapsignerad Fn olja på pannå, 15x18 cm