Gårdsmotiv med figurer oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap, etikett a tergo "Inköpt 18/2 1927 på Säbylund auktion efter Grefve Eugen Lewenhaupt", lacksigill a tergo, olja på pannå, 19x27 cm

203726

2013-09-16