Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Insjölandskap, signerad R Thegerström, olja på duk uppfodrad på pannå, 24x42 cm

Färgbortfall

203733

2013-09-16