Stilleben med hare och fasan oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med hare och fasan, olja på pannå, 25x20 cm

Smärre färgbortfall

203736

2013-09-16