Greta P:Son Digman oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

P:Son DIGMAN, Greta (1906-1988): Flickan från Havanna, monogramsignerad G P D, olja på duk, 37x30 cm

203739

2013-09-16