Figuriner Han-stil

Figuriner Han-stil
Figuriner Han-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURINER, 2 st, lergods, Han-stil, troligen 1900-tal, i form av hästar, höjd ca 27 cm

Ett ben med skada/lagning

203743

2013-09-16