Fartyg i hamn oljemålning

Fartyg i hamn oljemålning
Fartyg i hamn oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fartyg vid hamn, olja på pannå, diameter 20 cm

203750

2013-09-16