Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 121/250, färglitografi, 61x84 cm, ramad
203759
2013-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här