Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 121/250, färglitografi, 61x84 cm, ramad

203759

2013-09-19