Bläckställ hiradotyp

Bläckställ hiradotyp
Bläckställ hiradotyp
Bläckställ hiradotyp
Bläckställ hiradotyp
Bläckställ hiradotyp
Bläckställ hiradotyp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLÄCKSTÄLL, porslin, Japan, 1900-tal, Hiradotyp, dekor i underglasyrblått med motiv av flygande tranor, höjd 3, 16,5x10 cm

Nagg

203771

2013-09-16