Katarina Olausson olja
Vollendet
2013-09-18
203782
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
OLAUSSON, Katarina (samtida): Komposition, signerad och daterad Katarina Olausson -73, olja på pannå, 50x40 cm