Sidolanternor

Sidolanternor
Sidolanternor
Sidolanternor
Sidolanternor
Sidolanternor
Sidolanternor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDOLANTERNOR, 1 par, med fotogenbelysningar, 1900-talets första del, grön- och rödmålad plåt, höjd 47 cm vardera

Obetydliga skador

203784

2013-10-13