Diverse nauticaföremål

Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål
Diverse nauticaföremål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVERSE NAUTICA, 18/1900-tal, nakterhus med kompass, länspump, jungfru, mindre block, segelhandske, parallellinjal, tjärbehållare och ställning

Diverse skador

203786

2013-10-13