Ejnar Kohlmann oljemålning
2013-09-18
203824
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Fjällmotiv, signerad Ejnar Kohlmann, olja på duk, 45x54 cm