Per Adolf Persson olja

Per Adolf Persson olja
Per Adolf Persson olja
Per Adolf Persson olja
Per Adolf Persson olja
Per Adolf Persson olja
Per Adolf Persson olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PERSSON, Per Adolf (1862-1914): "Utsikt mot Strandvägen", signerad P.A. Persson, olja på duk, 46x68 cm

203835

2013-09-18