Maj Jerndahl olja

Maj Jerndahl olja
Maj Jerndahl olja
Maj Jerndahl olja
Maj Jerndahl olja
Maj Jerndahl olja
Maj Jerndahl olja

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JERNDAHL, Maj (1895-1961): Blomsterstilleben, signerad M. Jerndahl, olja på duk, 61x46 cm

203836

2013-09-18