Harlad Garmland oljemålning

Harlad Garmland oljemålning
Harlad Garmland oljemålning
Harlad Garmland oljemålning
Harlad Garmland oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GARMLAND, Harald (1904/05-1985): "Dans-skola", signerad H Garmland daterad 1940, olja på pannå, 45x56 cm

203840

2013-09-18