Kassaapparat National

Kassaapparat National
Kassaapparat National
Kassaapparat National
Kassaapparat National
Kassaapparat National
Kassaapparat National
Kassaapparat National
Kassaapparat National

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASSAAPPARAT, 1900-talets början, mahognyfanér, National, höjd 50, 50x41 cm

Slitage

203847

2013-09-18