Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SJÖHOLM, Charles (född 1933): Blomsterstilleben, signerad C Sjöholm, olja på duk, 60x49 cm
203849
2013-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här