Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, glas, signerad Kosta 1936 T. Cronqvist K.K 108, graverad dekor med flicka och fisk, höjd 17 cm
Repor
203860
2013-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här