Vas i glas

Vas i glas
Vas i glas
Vas i glas
Vas i glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glas, signerad Kosta 1936 T. Cronqvist K.K 108, graverad dekor med flicka och fisk, höjd 17 cm

Repor

203860

2013-09-18