Golvarmatur

Golvarmatur
Golvarmatur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVARMATUR, 1900-talets mitt, mässing/trä, elektrifierad med två ljuskällor, tassfötter, i botten skyltmärkt "Pagos", höjd ca 150 cm

Slitage

203863

2013-09-18