Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft, bemålad, höjd 110, 29x28 cm
Bruksslitage, skivan med fläckar
203869
2013-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här