Piedestal 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft, bemålad, höjd 110, 29x28 cm

Bruksslitage, skivan med fläckar

203869

2013-09-18