Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KAFFEUTENSILIER, 3 dlr, silver, invändigt förgyllda, rokokostil, total vikt exkl. vas och korkskruv ca 436 g, SKEDAR, 7 st, bl a dekor av rosor, längd 12-22 cm, VAS, fylld fot, höjd 25,5 cm, KORKSKRUV, silver/stål, märk W&S.Sorensen, Danmark

En sked med smärre bucklor

203895

2013-09-18