Kista på benställning

Kista på benställning
Kista på benställning
Kista på benställning
Kista på benställning
Kista på benställning
Kista på benställning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KISTA på benställning, 1800-tal, ek, träskuren dekor, daterad 1639, invändigt med läddika, höjd 85, 109x53 cm, nyckel finns

Sannolikt senare benställning

203898

2013-09-18