Klubbat för:
4 400 SEK
6 000 SEK
HEAP, Martin (född 1950): "Munch/Skriet", skulpterat och bemålat trä, atergo signerad och daterad Martin Heap 2008, monterad i låda, djup 7, 34x27 cm
203905
2013-09-18