Förgyllt väggur

Förgyllt väggur
Förgyllt väggur
Förgyllt väggur
Förgyllt väggur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1900-tal, förgyllt, höjd 40 cm, nyckel finns

Smärre skador

203922

2013-09-18