Sten ericson gipsskulptur

Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERICSON Sten (1909-2001): Kvinnobyst, signerad S Ericson 1937, gips, med träsockel, total höjd 43 cm

Smärre nagg

203928

2013-09-18