Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERICSON Sten (1909-2001): Kvinnobyst, signerad S Ericson 1937, gips, med träsockel, total höjd 43 cm
Smärre nagg
203928
2013-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här