Olle Carlström oljemålning

Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning
Olle Carlström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLSTRÖM, Olle (1920-2006): "Höststormar", signerad Olle Carlström, olja på duk,72x66 cm

203987

2013-09-18