Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDGREN, Emil (1866-1940): "Grisslehamn", signerad och daterad Emil Lindgren 1915, olja på duk, uppfodrad, 72x104 cm
203989
2013-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här