Edele Margrethe Christiane Schreiber oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppgift Edele Margrethe Christiane Schreiber (Norge, 1822-1898): Schackspel, monogramsignerad, olja på duk, 70x100 cm

Lagning

203992

2013-09-18