Ludolfs Liberts oljemålning

Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LIBERTS, Ludolfs (1895-1959): Motiv från Venedig, signerad, olja på pannå, 61x46 cm

204001

2013-09-19