Ludolfs Liberts oljemålning

Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning
Ludolfs Liberts oljemålning

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LIBERTS, Ludolfs (1895-1959): Skördelandskap, signerad och daterad Liberts 29, olja på duk, 61x78 cm

204004

2013-09-19