Per Julius oljemålning

Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIUS, Per (född 1952): "Ångermanälven", signerad P. Julius, olja på duk 24x33 cm

204007

2013-09-19