Per Julius oljemålning

Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning
Per Julius oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JULIUS, Per (född 1951): Vintemotiv, signerad P. Julius, olja på duk, 33x24 cm

204030

2013-09-19