Oljemålning F Norberg
Valmis
2013-09-19
204037
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Bella" motiv med gris och hund, signerad och daterad F Norberg 86, copia efter...olja på duk, 33x45 cm
Krackelyr