Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskapsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, 39x46 cm
Smärre färgbortfall
204041
2013-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här