Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENGMAN, Pelle (född 1948): 3 grafikmappar: "Katta - 4 litografier", "Träsnitt" (5+5), signerade, 8/99, 29/50 och 40/50, varierande mått
Smärre märken
204059
2013-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här