Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, s.k. leksandstolar, rygg med 10 spjälor

Slitage, senare klädsel

204090

2013-09-19