Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier 30x22 - 23x27 cm, med dedikation

204113

2013-09-19