Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier 30x22 - 23x27 cm, med dedikation
204113
2013-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här