Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, 1800-tal, beslag i mässing, nyckelbussning i ben, höjd inklusive benställning, 65, 44x31,5 cm, nyckel medföljer

Slitage, senare benställning

204117

2013-09-19