Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): Stilleben, signerad och daterad Lasse Åberg -92, EA, färglitografi, 39x59 cm

204130

2013-09-19