Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGSTOL, 1800-tal, betsad björk, svankarmar, klädsel av skinn
Smärre slitage, senare klädsel
204147
2013-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här