Gungstol 1800-tal

Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGSTOL, 1800-tal, betsad björk, svankarmar, klädsel av skinn

Smärre slitage, senare klädsel

204147

2013-09-19