Wifredo Lam etsning

Wifredo Lam etsning
Wifredo Lam etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAM, Wifredo (Kuba, 1902-1982): ur Croiseur Noir, 1972, signerad och numrerad 81/125, etsning och akvatint tryckt i färger, 23,5x18 cm

204164

2013-09-20