Jean Michel Meurice textiltryck

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MEURICE, Jean Michel (Frankrike född 1938): "Portrait I"
signerad och daterad a tergo Meurice Ibiza Été -77, textiltryck på duk, 88x310 cm

204175

2013-09-19