Spegelbyrå karmstol stolar Myrstedt & Stern Sthlm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, KARMSTOL, STOLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, skyltmärkta Myrsteds & Sterns Stockholm, bemålade, spegelbyråns mått höjd 182, 109x56 cm

Nyckel saknas, skador, färgbortfall

204192

2013-09-20