Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1808, höjd 25 cm

Bucklor, bristningar, lagningar, skadad manschett

204194

2013-09-20