Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1808, höjd 25 cm
Bucklor, bristningar, lagningar, skadad manschett
204194
2013-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här